Хто прийшов замість Сахневича: деклараційний «скан» Юлії Свириденко

св

Після конфлікту з прем’єр-міністром України перший заступник голови Чернігівської ОДА Леонід Сахневич написав (чи «попросили» написати) заяву на звільнення. Його обов’язки нині виконує директор департаменту економічного розвитку Юлія Свириденко.

222

Поки ще невідомо, чи з часом літери «в. о.» зітруть і чи вона залишиться на посаді першого заступника.

Що ж відомо про Юлію Свириденко?

У серпні 2015 року вона очолила департамент економічного розвитку Чернігівської ОДА.

Юлія Анатоліївна Свириденко у 2008 році здобула кваліфікацію магістра з менеджменту антимонопольної діяльності в Київському національному торговельно-економічному університеті, після чого працювала провідним фахівцем юридичного відділу та економістом на декількох потужних підприємствах, має управлінський досвід у приватних організаціях.

Вона вільно володіє англійською мовою, на базовому рівні – китайською.

Що стосується статків, то жінка не з бідних. Але і до категорії елітних мажорів не потрапляє.

За даними офіційної електронної декларації, у власності Юлії Свириденко квартира у Києві (33,5 метрів квадратних), придбана наприкінці 2014 року за 513 тисяч 500 гривень.

СКРІН_1

Також у Юлії Свириденко є власна квартира у Чернігові (74,3 квадрати), придбана у квітні 2014 року за майже 219 000 гривень.

Родина Свириденків (батько, мама, брат і, власне, сама Юлія Свириденко) має квартиру у Чернігові.

На чоловіка Дерлеменко Сергія задекларована автівка – Audi A6 Allroad (рік випуску – 2010). Такий автомобіль коштує близько 2-х мільйонів гривень, щоправда в декларації чомусь ціна не вказана.

2017-09-12_163033

Об’єктів незавершеного будівництва, цінних речей та грошових активів у декларації Юлії Свириденко не вказано.

І наостанок трохи інформації про чоловіка виконуючої обов’язки першого заступника голови Чернігівської ОДА. Сергій Ігорович Дерлеменко – керівник ТОВ «ДІТЕЛ» (народився у Новгороді-Сіверському).

Дерлеменко

Серед засновників цієї фірми фігурує також Юрій Степанчук. Фірма має право займатися оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин; наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; діяльністю у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах; будівництвом житлових і нежитлових будівель; будівництвом споруд електропостачання та телекомунікацій (основний вид діяльності).

Підприємство «Дітел» виграло тендер у 2016 році на реконструкцію каналізаційної насосної станції дитсадка «Сонечко» в м. Семенівка Чернігівської області (вартість робіт – 658 тисяч 422 гривні).

роботи

До речі, на минулих виборах до Чернігівської міської ради Серій Дерлеменко балотувався від партії «Самопоміч».

Про Юлію Свириденко в колективі відгукуються позитивно і заявляють, що вона хороший спеціаліст. Хоча і Леоніда Сахневича у стінах ОДА боготворили, допоки той не побив горшки з Володимиром Гройсманом.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password