Інформаційні заходи служби зайнятості тепер онлайн

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У період дії карантину Чернігівська обласна служба зайнятості проводить інформаційні заходи для зареєстрованих безробітних та шукачів роботи в онлайн площині, запровадивши тематичні вебінари.

28-29 квітня такі заходи провели Чернігівський міський центр зайнятості, Прилуцька міськрайонна, Козелецька, Бахмацька та Менська районні філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Під час дистанційного спілкування учасники заходів дізналися про права та обов’язки зареєстрованих безробітних, послуги служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання в умовах карантину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про карантинний ринок праці мовою цифр

На вебінарах на тему «Використання вебресурсів ДСЗ для отримання додаткових знань та компетенцій» головну увагу було приділено можливостям «Освітнього порталу Державної служби зайнятості» та «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри», які допоможуть безробітним визначитися з вибором професії, розвинути власні компетенції, що дасть змогу стати конкурентоспроможними на ринку праці та побудувати успішну кар’єру.

На вебінарі «Сучасні джерела пошуку роботи» фахівці служби зайнятості надали детальні роз’яснення та продемонстрували на моніторі, як шукати роботу онлайн на Інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» та Фейсбук-сторінці Чернігівської обласної служби зайнятості, а ще наголосили на ефективності рекрутингового підходу щодо пошуку роботи в умовах карантину.

Вебінари із загальних питань зайнятості були присвячені питанням ситуації на ринку праці в сучасних умовах, актуальним вакансіям та послугам служби зайнятості.

Ознайомитися з графіком проведення вебінарів, щоб взяти в них участь, ви можете на нашому сайті за посиланням: https://chg.dcz.gov.ua/anonspodiya/zaproshuyemo-na-vebinary

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Інформацію підготувала провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою відділу інформаційної роботи Чернігівського обласного центру зайнятості Валентина Федусь

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register