Інтереси газових монополістів превалюють над проблемами простих людей

%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%BB%D1%96%D0%BA%D1%82[1]

«НАШ КРАЙ» ВИМАГАЄ ВІД ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ПОСЛУГ ОПЛАТИТИ ВСТАНОВЛЕННЯ ЛІЧИЛЬНИКІВ СПОЖИВАЧАМ.

Лічильники на усі комунальні послуги мають встановлюватися за рахунок постачальників, а не споживачів. Про необхідність прийняття відповідного закону повідомив співголова партії “Наш край” Олександр Мазурчак.

За словами Мазурчака, закон має визначати, що лічильники встановлюються та обслуговуються коштом постачальника теплової та електричної енергії, газу, холодної та гарячої води. Відповідні витрати має бути заборонено включати у тариф чи абонентну плату.

«Монополісти – постачальники комунальних послуг, намагаються перекласти максимум своїх витрат на людей, залишаючи за собою лише один привілей – збирати кошти. Необхідно відмовитися від подібної практики, — сказав Мазурчак. — Питання має бути врегульовано державою. Люди повинні отримати лічильники і платити тільки за фактично використані послуги. Коли ми приходимо, наприклад, на ринок, ми не беремо із собою вагу, щоб виміряти кількість картоплі чи яблук. Логічно, щоб і надання комунальних послуг здійснювалося на тих самих засадах», – підкреслив Олександр Мазурчак.

Відповідні корективи, за його словами, мають бути передбачені у законі «Про засади комерційного обліку комунальних послуг» та йти в зв’язці з урядовим законопроектом, що стосується комерційного обліку комунальних послуг.

Мазурчак зазначив, що відповідно до закону тільки лічильники газу та електроенергії встановлюються та замінюються коштом забудовника чи постачальника послуги. Проте у газовій сфері закон не виконується належним чином. Це веде до порушень усіх термінів встановлення лічильників.

Як повідомлялося раніше, відсутність газових лічильників в населення призвела до боргу “заднім числом”, який через суд був нарахований споживачам. Середній розмір боргу складає близько 1000 грн. на сім’ю, в якої не встановлено лічильник. Таких сімей в Україні нараховується більше 3,5 млн.

Встановлення лічильників громадянам за рахунок постачальників послуг  убереже українців від подібних ситуацій, переконані у партії «Наш край».

Джерело: Суспільний кориспондент

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register