Суспільство
Караван «Кока-Кола» цьогоріч не приїде до Чернігова
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46496281_291631721693206_8205123591205814272_n-e1542886365351-1-e1543394920959.jpg)
У зв’язку із введенням воєнного стану в Чернігівській області (згідно з Указом Президента України) компанія «Кока-Кола» вимушена змінити графік, пов’язаний із пересуванням та виступами новорічного каравану.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Чернігова приїде караван «Coca-cola»
Про це компанія повідомила ЧЕline листом.
«Нам прикро, що свято від каравану «Кока-Кола» не відбудеться у Чернігові у раніше зазначений час. Розраховуємо на розуміння», — йдеться у повідомленні.
Як ми раніше повідомляли, автомобіль фірми «Кока-Кола» планував приїхати до Чернігова 30 грудня.
«Кока-кола» не приедет в Чернигов потому, что мэр запретил въезд в город фурам.