Кількість поривів на водопровідних мережах Чернігова суттєво збільшилась
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/8CA5B62E-95AE-4B32-8C96-BF94FD5CE61B-780x470.jpeg)
Через постійні знеструмлення водопровідних насосних станцій, аварійний стан мереж та перепади зовнішніх температур кількість поривів на водопровідних мережах міста Чернігова суттєво збільшилася. Про це повідомляють у КП «Чернігівводоканал».
Тільки за два дні поточного тижня зафіксовано пориви на водоводах діаметром 600, 500, 400 та 200 мм.
За сьогодні, 07.12.22, виявлено 5 поривів на водопроводах діаметром 100 мм.
З огляду на те, що більшість мереж проходять під проїзними частинами доріг та поруч з іншими мережами, електричними кабелями та мережами зв’язку, організація робіт потребує певної підготовки й узгодження, що впливає на терміни відновлення водопостачання.
Прохання до всіх мешканців міста Чернігова: не забувати про необхідність створення запасів питної води на три доби!
На фото: ремонт пориву водогону діаметром 600 мм. Саме через перекриття цієї труби сьогодні відчуваються проблеми з водопостачанням у районі Шерстянки, вулиць Ушинського та Толстого.