Суспільство
Коли рятувальники приходять на допомогу медикам
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/15995937_1165008893612755_999872533_n-e1484228591976.jpg)
Надзвичайники мало не щодня виїздять на допомогу бригадам швидкої допомоги. Чи то витягають із снігового замету, чи то транспортують хворого з квартири.
Останні випадки трапляються значно частіше, кажуть в Управлінні держслужби з надзвичайних ситуацій області.
Чимало хворих мають велику вагу (понад 100 кілограмів), а спустити на ношах до карети швидкої з 5-го поверху медикам, серед яких переважно жінки, доволі непросто. Тому й доводиться викликати рятувальників.