Суспільство
Комісія із заступників мера вивчатиме, чи потрібні Чернігову ярмарки і виїзна торгівля
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/48356005_1951707381577519_8306077398793715712_n-e1544512820513.jpg)
Ідеться про ярмарки, які щовихідних влаштовують підприємці на території ринків або в інших місцях, таким чином загромаджуючи навколишню територію своїм транспортом. На ранковій розширеній нараді в міськраді міського голову Владислава Атрошенка обурив факт, що начальник КП «Паркування та ринок» Микола Гоголь дозволяє проводити таку торгівлю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові відновилась стихійна торгівля
– Ти сплутав свої обов’язки, – звернувся мер до Гоголя. – Замість того, щоб наводити в місті порядок, ти розводиш безпорядок. Навіщо ці ярмарки місту? Є супермаркети, магазини, ринки, а то наче в селі.
Своїм заступникам міський голова Владислав Атрошенко доручив вивчити питання, чи потрібні місту торгові ярмарки.
отрох нашел очередных лохов, с кого можно бабла накасить