Суспільство

Комунальне майно Чернігівщини повинне наповнювати обласний бюджет, – «Наш край»

*Актуально

Ефективне використання комунального майна наповнить бюджет Чернігівщини, – «Наш край»

Комунальне майно повинно використовуватись ефективно та приносити прибуток до обласного бюджету, вважає команда «Нашого краю». Але зараз у Чернігівській області є підприємства, які працюють і можуть наповнювати бюджет, однак цього не роблять. Одним із таких є КП «Діловий центр» Чернігівської обласної ради.

Представники фракції «Наш край» наполягають на тому, щоб ця ситуація врешті змінилася. На минулих сесіях обласної ради депутати «Нашого краю» вносили проєкт рішення, відповідно до якого «Діловий центр» мав би відраховувати частину прибутку з оренди приміщень до бюджету області, але документ не отримав підтримки, і 100% прибутку так і залишились усередині підприємства. Проте на останній, передноворічній сесії Чернігівської обласної ради питання «Ділового центру» знову було порушене – і справа нарешті отримала перші зрушення.

Конкретно задля вивчення причин і вирішення проблеми на нараду з питань фінансово-господарської діяльності та подальшого функціонування КП «Діловий центр» Чернігівської обласної ради зібралися голова обласної ради Олени Дмитренко, голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус, депутати обласної ради та керівництво КП «Діловий центр».

«Актуалізація питання на нараді – це перші кроки до вирішення цієї проблеми. «Наш край» і надалі просуватиме справу до вирішення, адже ми не можемо закривати очі на те, що в умовах дефіциту бюджету в області є комунальні підприємства, які працюють неефективно. КП «Діловий центр» має 30 тисяч м² орендної площі і весь дохід з оренди підприємство залишає собі, а область не отримує ані копійки. Так бути не повинно», – вважає депутат Чернігівської обласної ради Юрій Музика («Наш край»).

За словами депутата, фракція «Нашого краю» наполягає на рішенні, яке було ухвалене на грудневій сесії, згідно з яким 50% оренди майна закладу повинні перераховувати до бюджету Чернігівщини. «Бюджет повинен наповнюватися. Від нього залежить життєдіяльність усієї області. Як можна повністю забезпечити, наприклад, освітню чи медичну сфери, якщо в бюджеті дефіцит? Звідки будуть братися кошти на зарплати? Наша ініціатива має на меті наповнити бюджет Чернігівщини і побороти корупцію в комунальних закладах області. На сьогодні є галузі, які недофінансовані, і надходження від «Ділового центру» зараз дуже потрібні бюджету», – Юрій Музика («Наш край»).

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button