Лінійний прискорювач обіцяють запустити за три тижні

5v1a6280_kopyya_0_1

За сприятливих умов лінійний прискорювач запрацює за три тижні. У цьому запевнив громадськість головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб. Дозиметричне обладнання, відсутність якого унеможливлювала комплексне функціонування лінійного прискорювача, вже придбане. Наразі воно проходить процедуру розмитнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головний лікар онкодиспансеру розповів, чому досі не працює лінійний прискорювач

Лінійний прискорювач, що його розміщено в новому корпусі відділення променевої терапії обласного онкодиспансеру, – обладнання останнього покоління, воно оснащене спеціальною системою моделювання пухлини, системою радіохірургії, що даватиме можливість виконувати операції «без ножа». Додатковий пристрій – комп’ютерний томограф, він допомагає вчасно діагностувати зміни, що відбуваються в пухлині під час лікування, відповідно, здійснювати корекцію цих змін і корегувати план лікування.

Нагадаємо, що вартість проекту становить майже 110 мільйонів гривень, які збирала громада Чернігівщини. Аналогів реалізації таких масштабних медичних проектів в Україні ще не було.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register