Лісова галузь Чернігівщини у цифрах

original-photo

З усіх природних ресурсів, що становлять скарбницю нашого краю, ліс займає особливе місце. Площа земель лісового фонду Чернігівської області є третьою за величиною в Україні та налічує майже 748 тис.га – це 7% лісового фонду країни та 23% території області. Чернігівщина – четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лісівники назвали причину масового всихання лісових насаджень в області

У 2019 р. підприємствами, які здійснювали лісогосподарську діяльність, заготовлено             1474 тис.куб.м круглого лісу (95% обсягів попереднього року). Заготівля деревини здійснювалася на площі 30 тис.га. Із неї рубки формування й оздоровлення лісів проводилися на площі 27 тис.га, рубки головного користування – 3 тис.га.

За рік у межах України реалізовано 1247 тис.куб.м лісової продукції, зокрема 784 тис.куб.м ділового круглого лісу та 463 тис.куб.м паливної деревини. Середня ціна реалізації ділового круглого лісу становила 969 грн, паливної деревини – майже 284 грн.

Із метою забезпечення відтворення вилучених запасів деревини, підвищення продуктивності лісів, запобігання ерозійним процесам, поліпшення навколишнього природного середовища протягом року було відтворено лісів на площі 3,4 тис.га (у тому числі садіння та висівання лісу на площі 2,7 тис.га) та ліквідовано осередків шкідників і хвороб лісу на площі 14 тис.га.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register