#люблюцейсвіт: у Чернігові організували флешмоб до Дня людей із синдромом Дауна
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/17359368_517969135038672_4573428276532194065_o-678x381-e1584702564562.jpg)
До Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна, 21 березня, в Чернігові організували флешмоб – #люблюцейсвіт.
За словами Реґіни Гусак, директорки Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2, головна мета флешмобу – показати всім, що життя прекрасне, світ дуже гарний і вартий, щоб його берегти, любити. Особливо в розрізі останніх подій із коронавірусом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День різних шкарпеток, або Міжнародний день людей із синдромом Дауна
Під час флешмобу всі його учасники розміщують у соціальних мережах мотиваційне відео про те, як вони люблять цей світ, із хештегом #люблюцейсвіт. «Усі учні нашого закладу записали ці відеозвернення. Я записала від себе. Тому ми починаємо їх розміщувати і чекаємо реакції від небайдужих до цієї проблеми людей», – пояснює Реґіна Гусак. У закладі, який очолює Реґіна Гусак, навчаються 32 дитини з синдромом Дауна.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv