Магнітні бурі у травні: сплески почалися вже сьогодні

468_depositphotos_50880377_m_2015

Травень 2019 року відзначиться декількома помітними геомагнітними заворушеннями. Деякі з цих магнітних бурь будуть досить сильними, що не може не вплинути на самопочуття вразливих груп людей, повідомляє tochka.net.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи поліпшить медицину програма «Здоров’я чернігівців»

Календар і характеристика магнітних бурь в травні

5 травня

Дана буря характеризується середнім ступенем тяжкості, вона триватиме лише один день. Тим не менш, не слід скидати її з рахунків, оскільки коливання можуть викликати стомлюваність, головний біль, депресивний стан і дратівливість. Потурбуватися варто людям, які хворіють на гіпертонію і серцево-судинні розлади.

Період з 11 по 17 травня

Це час дуже сильних геомагнітних хвилювань, оскільки активність на поверхні Сонця досягне піку. Небезпечним період може стати для людей, які страждають хронічними захворюваннями. Хоча такі сильні магнітні бурі можуть цілком торкнутися і здорових людей. Звертайте увагу на такі симптоми: нездужання, поганий настрій і депресивний стан, загострення хронічних захворювань. Хворим на патології необхідно завжди мати при собі необхідні препарати. А якщо здоров’я сильно похитнулося, краще вчасно звернутися до лікаря.

Період з 20 по 25 травня

Ця буря вже не буде такою страшною, як попередня. Однак звернути увагу доведеться на свій психоемоційний стан. Магнітні спалахи можуть привести як до агресивності, так і до пригніченості. Найімовірніші симптоми: велика дратівливість, різкий підйом адреналіну і депресивний настрій. Намагайся не вплутуватися у сварки і скандали, оскільки є небезпека сказати щось зайве. Краще переключити увагу на щось приємне. До речі, зосередитися на чому-небудь буде не так вже й просто.

28 травня

Вкрай сильна, але коротка буря, яка характеризується тими ж симптомами, що і в період з 11 по 17 травня. Зробіть все, щоб навантаження на серце і судини було мінімальним.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register