Мер хоче впливати на свідомість містян через комунальне телебачення
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/151217113406_girl_laptop_640x360_thinkstock_nocredit1-e1489821302449.jpg)
Пропагандистський вплив на населення. На комунальному телебаченні забороняють показувати кримінальну та негативну інформацію.
На останній понеділковій нараді Владислав Атрошенко висловив незадоволення великою кількістю сюжетів про злочинців і шахраїв.
«Вмикаєш телевізор, а там лише «убився», «повісився» та інші кримінальні сюжети», – обурився мер.
Щоб настрої чернігівців були менш ворожими до влади та суспільно-спокійними, міський голова наказав міському телебаченню видавати в ефір лише позитивні матеріали. Владислав Атрошенко запевняє, що всі біди саме від негативного впливу сюжетів на кримінальну та скандальну тематику.
«Я впевнений, що у нас усе так погано, бо на телебаченні немає позитивних матеріалів про те, що вже зроблено, – повідомив мер Атрошенко. – У мене ось є результати аналітичних агентств. Тут і економічні здобутки також гарно описані. Ось, прошу, перегляньте і зробіть відповідні матеріали. Олександре Анатолійовичу (звернувся мер до заступника Олександра Ломака. – Ред.), візьміть і роздайте на міському телебаченні».
Експерти-політологи зазначають: хоч міське телебачення – це комунальне підприємство міської ради і міський голова може вносити свої пропозиції, та чи має право чиновник встановлювати цензуру в будь-якому ЗМІ? Можливо, він просто не задоволений «продуктом», який виготовляють на «Новому Чернігові».
Нагадаємо, що до критики мер і його команда ставляться доволі негативно. Із великої кількості чернігівських ЗМІ на таке наважуються небагато, хоч критикувати «молоду команду» мера є за що. Однак чиновники починають тікати від журналістів.
Останнім часом вони просто приховують від ЗМІ інформацію та порушують закон публічності і відповіді на інформаційні запити. Можливо, тому, що «вказівки» мера, як саме робити матеріали та що видавати в ефір, наш колектив не виконує і показує не те, що хочуть чиновники, а їхні реальні справи.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.