Суспільство

Міський конкурс «Агов! HandMade, Che!» запрошує на виставку робіт і проводить голосування он-лайн

В Чернігові зараз проводиться міський конкурс сувенірної продукції «Агов! HandMade, Che!», організаторами якого є Управління культури та туризму Чернігівської міської ради та Асоціація майстрів Громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У бібліотеці лікарні відкрилася виставка

Конкурс має визначити кращі чернігівські сувеніри, виготовлені місцевими майстрами. Мета конкурсу — привернення уваги до творчості народних майстрів, створення платформи для обміну досвідом, організація співпраці всіх зацікавлених осіб у сфері виготовлення та реалізації сувенірної продукції.

Як і обіцяли організатори, голосування у номінації «Прихопи мене з собою» відкрите он-лайн. Це голосування триватиме до 20 травня.

До цих голосів буде доданий вибір членів Генеральної Асамблеї Європейського Бюро Міжнародної Ради Жінок, засідання якої відбудеться в Чернігові 21 травня і думка яких важлива ще й тому, що вони як раз і є зарубіжними гостями міста і оцінять цікавість сувенірів для європейського туриста.

Переможець саме цієї номінації отримає приз глядацьких симпатій.

Загалом на конкурс було подано 125 робіт, з яких 116 відібрані експертною комісією і «змагаються» в шести номінаціях:

— «Чернігів — туристичний» (сувенір з використанням місцевої символіки);

— «Чернігівський смаколик»;

— «Чернігівська цяцька» (сувенір-іграшка);

— «Чернігівські прикраси»;

— «Чернігівський АРТ-декор»;

— «Прихопи мене з собою» (приз глядацьких симпатій).

Участь у конкурсі беруть більше 60 майстрів.

Зараз усі конкурсні роботи виставлені в Туристично-інформаційному центрі (знаходиться за адресою: Чернігів вул.Шевченка, 9, тел.+38 0462-97-33-85, працює без вихідних та перерв з 9.00 до 19.00). Вхід вільний для всіх бажаючих. Переглянути конкурсні роботи в ТІЦ можна буде до середи, 22 травня.

Дізнатися про склад конкурсної комісії «Агов! Наndmade, Che!» можна за цим посиланням.

Церемонія оголошення імен переможців та вручення їм дипломів відбудеться 25 травня на малій міській сцені (Алея героїв).

Прес-служба Чернігівської міської ради

Ще статті по темі

Back to top button