На Чернігівщині 24 особи отримували допомогу по безробіттю і працювали паралельно

1624871-rozveli-na-groshi-yak-ternopolyani-vtratili-30-tisyach-griven

Неправомірно отримані кошти доведеться повернути. Про це попереджають у службі зайнятості. За словами начальника юридичного відділу Чернігівського обласного центру зайнятості Марини Чаус, безробітній особі доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вона перебуває на обліку в службі зайнятості, отримує допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працює, виконує роботу, надає послуги за цивільно-правовими договорами або займається підприємницькою діяльністю тощо.

Ці неправомірні дії виявляються шляхом обміну інформацією між службою зайнятості, Державною податковою службою України та Пенсійним фондом України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Змінити професію на карантині: служба зайнятості розробила новий сервіс

У разі неповернення коштів у встановлений строк, стягнення здійснюється у судовому порядку відповідно до чинного законодавства.

Довідково: Протягом січня-квітня 2020 року в області виявлено 24 особи, які неправомірно отримали кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у сумі 129,94тис.грн. Добровільно відшкодовано 73,66тис.грн. До суду подано 1 позов на суму 27,7 тис.грн.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register