Загадкова смерть на полігоні: однокласниця розповіла про життя резервіста-самогубці

30-e1529395211132

Як ми вже повідомляли, 19 червня, близько 5-ї години ранку на території однієї з військових частин, дислокованих неподалік смт Гончарівське Чернігівської області був знайдений повішеним військовозобов’язаний-резервіст, молодший сержант, 1976 року народження.

Тіло померлого виявлено в недобудованій будівлі в наметовому містечку військової частини. Для повішення він використав поясний ремінь. Встановлено, що напередодні, 18 червня, його було призвано до цієї військової частини на навчальні збори.

Нині ЧЕline вдалося дізнатися подробиці в цій справі. Вкоротив собі віку Сергій Горілик, уродженець села Киріївка Сосницького району. Щоправда, в селі ніхто навіть не має припущень, чому так сталося, бо про чоловіка відгукуються тільки добре. Зокрема, нашому журналісту вдалося поспілкуватися із в.о старости села Киріївка Наталією Васюк, яка до того ж є однокласницею і кумою Сергія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині тривають військові збори резервістів

«Він був розумним хлопцем, у школі гарно навчався. Оце у листопаді йому виповнилося б 42 роки. Працював майстром виробничого навчання у сосницькому училищі, де навчають на механізаторів. Спокійний такий був, алкоголем не зловживав. Жив у Сосниці, а прописаний у мами в Киріївці», – сказала пані Наталія.

За її словами, в покійного залишилась жінка, із якою вони прожили разом близько 10 років, а дітей не було.

«Батько їхній помер два роки тому, мати жива, щоправда, здоров’я в неї слабке, перенесла два інсульти. Але жінка вона хороша, має гарний голос. 16 червня в неї був день народження, а за два дні  трапилась отака трагедія. Також ще є три сестри і молодший брат Максим – учасник АТО», – розповіла жінка.

Вона також підтвердила, що після школи в однокласників із Сергієм були дружні стосунки.

«Він – мій кум. У нього взагалі багато похресників, бо комунікабельний і дружелюбний був. Словом – хороша людина, і в голові не вкладається, що там могло трапитися. Кажуть, що напередодні трагедії о 17-й вечора він ще в Сосниці був, а о 4-й ранку його вже знайшли в Гончарівському», – розповідає в.о старости села Киріївка.

До речі, версію про борги і несплачені кредити жінка відкидає. Також вона розповіла, що ховатимуть Сергія у рідній Киріївці. Завтра, 21 червня, поїдуть забирати тіло.

Тож, зважаючи на відгуки про Сергія Горілика, факт самогубства здається доволі дивним.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register