На Чернігівщині чиновник заблокував пошту заради популізму

40298005_235401877148308_1565942185608609792_n

Сьогодні, 28 серпня, з 7-ї години ранку заблокували виїзд транспорту ПАТ «Укрпошта» в місті Бахмач. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook перший заступник генерального директора «Укрпошти» Олександр Перцовський. За його словами, задля політичного піару організував мітинг місцевий одіозний голова райради Віктор Міщук.

«На чолі блокувальників, які перешкоджали вчасній відправці транспорту на маршрути, хоч і дивно, та голова місцевої районної ради пан Віктор Міщук. Вочевидь, пан Віктор так розпочав агітацію за свою кандидатуру на посаду голови ОТГ. Він чомусь вирішив, що найгучнішим «інфоприводом» стане саме блокування доставки пошти під егідою боротьби за її поліпшення.

Через такі дії місцевих керманичів затримається доставка за 11 маршрутами, а це – понад 30 населених пунктів. Села, які обслуговують наші листоноші на авто, налічують менше 2 000 мешканців, і там пошта є мало не єдиним джерелом інформації і товарів першого вжитку. Зокрема й для людей, які самі не можуть дістатися до банку чи магазину», – написав у пості Олександр Перцовський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поштові баталії у Кувечичах: селяни виступили проти реформи

«Минули ті часи, коли пошта ставала інструментом впливу на електорат. Є зауваження до роботи пошти, пропозиції покращення – їх можна завжди спільно опрацьовувати. Саме так діють в інших районах області, де пілотний проект «листоноші на авто» стартував раніше, а місцева влада не блокуваннями займається, а допомагає, скажімо, із підбором кадрів. Від такого конструктивного підходу громади виграють! Блокування – це шлях в нікуди.

Наступним буде блокування виїзду «швидких» на виклики через незгоду з медичною реформою? На провокації «Укрпошта» реагуватиме завжди однозначно: співробітники компанії на місце подій викликали поліцію. Правоохоронці зафіксують дії з блокування роботи стратегічного підприємства та дадуть їм належну оцінку», зазначає Олександр Перцовський.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register