Суспільство
На Чернігівщині практикують краєзнавчі зустрічі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/16022017-biblioteka-2-e1487345149345.jpg)
У Прилуках у міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти розпочався цикл краєзнавчих зустрічей «Перехрестя». Присутні мали можливість познайомитись із творчістю двох видатних українок, життя яких було пов’язане з Чернігівщиною – Тетяною Яблонською та Любов’ю Забаштою.
Під час заходу студенти поглибили знання про творчий період художниці Тетяни Яблонської, що припадає на час її перебування в Седневі. Геннадій Щесловський, історик за фахом, розповів про учня Тетяни Яблонської із Прилук – художника, члена НСХУ Володимира Бабака.
На зустрічі було презентовано матеріал про прилуцьку поетесу Любов Забашту. Молодь долучилася до читання та декламування віршів прилучанки.