На Чернігівщині призначили обласного військового комісара

223465443_4250002358409944_745378585054407821_n

Сьогодні, 10 серпня, особовому складу Чернігівського обласного ТЦК та СП було представлено новопризначеного військового комісара Чернігівщини.

Ним став полковник Олег Гончарук, якого в порядку просування по службі, наказом Головнокомандувача Збройних Сил України призначено на вищу посаду – військовим комісаром Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Довідково:

Гончарук Олег Валентинович народився 11 березня 1975 року в селищі міського типу Врадіївка, Миколаївської області. Українець.

В 1996 році закінчив Харківськое вище танкове училище і йому було присвоєно військове звання лейтенант.

Під час проходження військової служби обіймав посади від командира навчального взводу 169 навчального центру Сухопутних військ до військового комісара Обухівського районного військового комісаріату, звідки в 2013 році у зв’язку з набуттям права на пенсію, був звільнений з військової служби в запас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Патрульні та небайдужий чернігівець допомогли літній жінці повернутися додому

В березні 2014 року, в зв’язку з початком збройної агресії Російської Федерації, був призваний на військову службу по мобілізації на посаду заступника військового комісара Обухівського РВК Київської області, де проходив військову службу по січень 2015 року. В період проходження військової служби по мобілізації безпосередньо займався підготовкою та направленням батальйонів територіальної оборони до зони АТО, їх розміщенням, організацією бойової роботи та роботи на блок постах.

Протягом 2014 року брав безпосередню участь в складі сил та засобів антитерористичної операції та території Донецької та Луганської областей в складі 11 та 25 окремого мотопіхотного батальйону. Безпосередньо в населених пунктах: с. Довгеньке (перший штаб АТО), м. Слов’янськ, м. Краматорськ, м. Костянтинівка, м. Дебальцеве, м. Сватове, м. Волноваха, м. Дзержинськ.

В січні 2015 року був призначений на посаду військового комісара Києво-Святошинського районного військового комісаріату Київської області.

В 2016 році вступив та у 2018 році закінчив навчання у Національному Університеті Оборони України ім. Івана Черняхівського, де здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями військових частин Сухопутних військ».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register