На Чернігівщині пункти пропуску обладнали комплексами автоматизованого радіологічного контролю

2019-07-22_153624

Державна прикордонна служба України продовжує вживати заходів із вдосконалення та нарощування складових системи запобігання, виявлення та припинення спроб незаконного переміщення через державний кордон радіоактивних речовин і ядерних матеріалів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На кордоні собака унюхав набої в авто

Так днями у рамках реалізації спільного з Міністерством енергетики США проєкту міжнародної технічної допомоги «Виявлення та припинення ядерної контрабанди», на українсько-російській ділянці державного кордону в міждержавному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Миколаївка» введений в експлуатацію сучасний високоефективний комплекс автоматизованого контролю за переміщенням радіоактивних речовин та ядерних матеріалів типу «TSA «Rapiscan».

Делегація США, до складу якої увійшли представники Департаменту енергетики США, Національної лабораторії «LANL» та компаній-виробників обладнання «AECOM», «APOGEE group», «RAPISCAN», провели перевірку працездатності обладнання та після прийняття його в експлуатацію передали представникам Чернігівського прикордонного загону.

Відтепер усі пункти пропуску для автомобільного сполучення на ділянці Чернігівського прикордонного загону обладнані сучасними комплексами автоматизованого радіологічного контролю.

Помічник начальника прикордонного загону

– начальник прес-служби підполковник Олександр ДУДКО

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register