На Чернігівщині створено Раду територіальних громад області
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/2018_05_28_karta_otg_1-e1631178571386.jpg)
Днями керівництвом Чернігівщини було прийнято рішення про створення Ради територіальних громад області.
Цей консультативно-дорадчий орган має на меті сприяти налагодженню взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у вирішенні проблемних питань соціально-економічного розвитку територіальних громад області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усім школам Коропської громади, за винятком однієї, загрожує перехід в онлайн
Співголовами новоствореної Ради відповідно до документа стали голова обласної ради Олена Дмитренко та очільник ОДА В’ячеслав Чаус, а до її складу за згодою увійшли керівники всіх 57 територіальних громад Чернігівщини.
Найближчим часом буде напрацьований проєкт Положення про діяльність зазначеного консультативно-дорадчого органу, який планують винести на розгляд засідання Ради.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv