На Чернігівщині триває інформаційна кампанія з протидії домашньому насильству

oda

У рамках загальнонаціональних заходів «16 днів проти насильства» стіни Чернігівської обласної державної адміністрації підсвітили помаранчевим кольором. Працівники ОДА та поліцейські зазначають, що саме цей колір символізує світле майбутнє без насилля.

Понад два тижні в Чернігівській області проводитимуться різноманітні акції, флешмоби, виставки та конференції задля привернення уваги громадськості до проблеми домашнього насильства. Поліцейські, представники державних та громадських організації зосереджують свої зусилля на ефективній протидії насильству та формуванні нетерпимого ставлення до будь-яких його форм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині чоловіка засуджено за домашнє насильство

«Відкрито говорити на цю болючу тему потерпілим від насильства непросто. Однак поліція закликає не мовчати та не терпіти знущань. Якщо ваше життя у сім’ї перетворилося на жах, зволікати не варто. Так само не слід залишатися осторонь тим, хто став свідком насильства, – говорить заступник начальника Управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Андрій Зеляк. – Домашнє насильство – це кримінальний злочин. У випадках такого насильства або його загрози ви можете звернутися до територіального органу поліції або за телефоном 102».

Просвітницька кампанія з протидії домашньому насильству триватиме в області до Міжнародного дня прав людини, 10 грудня.

Пам’ятайте: є організації та спеціалісти, які готові вам допомогти, коли ваші життя та здоров’я у небезпеці.

Передусім ви можете звернутися до територіального органу поліції або за телефоном 102. Після цього до вас негайно прибуде мобільна група з протидії домашньому насильству.

Також ви можете зателефонувати на безкоштовну національну «гарячу лінію» з протидії домашньому насильству 0 800 500 335, короткий номер 116-123. За цими номерами ви можете дізнатись контакти найближчих організацій та установ, що можуть вам допомогти – центрів безоплатної правової допомоги, соціальних служб, служб у справах дітей, притулків для постраждалих від домашнього насильства, кризових центрів тощо.

Сектор комунікації

поліції Чернігівської області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register