На Чернігівщині знімали сцени до фільму жахів

EpCS

Перший і єдиний фільм жахів у радянському кіно «Вій» був одним із лідерів прокату 1968 року. А чи знаєте ви, що знімальним майданчиком для деяких кадрів фільму стало селище Седнів, що на Чернігівщині?

Щоправда, в суспільстві і донині тривають суперечки, що такого не було. І в стрічці показана зовсім не седнівська візитівка – Свято-Георгіївська церква. Істину в цьому питанні з’ясовував журналіст ЧЕline. По коментар звернулися до отця Тимона, що більше 10 років служить у Свято-Георгіївському храмі.

«Дійсно, знімали сцену з панночкою. Але потім цю сцену на кіностудії переробили, бо панночка з гроба випала і актор Куравльов упіймав її. В цьому тоді побачили недобрий знак і ухвалили рішення більше тут не знімати. Але у фільму є зображення наших фресок, місце, де домовина стояла, й інші моменти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівський священник збирається пішки до Києва, аби на колінах благати про допомогу

Мама пам’ятає, як мій дід у масовках брав участь. У Воскресенській церкві тоді у кіношників був склад, а зйомки відбувалися в дерев’яній церкві. Тож зі складу до неї носили різні залізні приспособи, встановлювали їх, а потім розкручували. Це те, що люди пам’ятають», – розповів отець Тимон.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register