На Чернігівщину доставили понад 2 млн одиниць лікарських засобів – МОЗ

630_360_1649664088-996
На Чернігівщину доставлено понад 2 млн одиниць лікарських засобів.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

«Нині ми робимо акцент на забезпеченні Чернігівщини необхідними медикаментами. Також нещодавно ми доставили потужні генератори для лікарень Чернігова та області. З початку війни в область передано близько двох мільйонів одиниць лікарських засобів та майже мільйон одиниць витратних матеріалів. А ще понад п’ять тисяч інструментів та більш ніж чотири тисячі одиниць необхідного медичного обладнання», — розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Графік роботи аптек на Чернігівщині

Також до Чернігівщини, яка під час окупації перебувала фактично без зв’язку, доставлено 22 термінали StarLink. Завдяки їм лікарні завжди матимуть безперебійний доступ до супутникового Інтернету.

За словами Ляшка, уряд вже направив з резервного фонду перший мільярд гривень на відбудову звільнених від російських військ територій. З них 250 млн грн — Чернігівській області. Кошти будуть спрямовані на ремонт інженерних мереж і відновлення тепла, газу, води, електроенергії. Також кошти спрямовуватимуть на розбирання руйнувань, ремонт покрівель, заміну вікон і дверей, ліквідацію вибоїн на дорогах та інші першочергові потреби комунальної інфраструктури регіону.

Розпорядником коштів будуть військово-цивільні адміністрації в кожній області. З боку уряду координуватиме процес Міністерство розвитку громад та територій.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register