На Голубих озерах провели дослідження води: показники в нормі

5efa0732196ae-chernigiv-maldivy_1200

Фахівцями ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» 9 серпня було проведено відбір 6 зразків води з водойм «Голубих озер», а саме: 3-х зразків з комплексу «Голубі озера» ФОП Чаус І.П. та 3-х зразків з «Зеленого озера», для лабораторних досліджень на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники.

За результатами досліджень мікробіологічні показники: вміст ЛКП (лактозопозитивних кишкових паличок) становить від 900 до 2800 в 1 дм3, що відповідає вимогам ДСП 173-96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів» (додаток 11 «Гiгiєнiчнi вимоги до складу та властивостей води водних об’єктiв в пунктах господарсько-питного i культурно-побутового водокористування») при допустимому значенні не більше 5000 в 1 дм3. Збудники захворювань – патогенні ентеробактерії, в т. ч. сальмонели, шигели, не виявлені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 18-річного хлопця, що побив відпочивальника на Голубих озерах, відправили у СІЗО

Санітарно-хімічні показники також відповідають вимогам санітарних норм, вміст хімічних речовин знаходиться в концентраціях, які не перевищують ГДК (гранично допустимих концентрацій).

Також інформуємо, що фахівцями протягом поточного купального сезону в рамках Плану моніторингових досліджень здійснювались відбір та дослідження якості води з «Голубих озер», а також дослідження на платній основі згідно договору з суб’єктом господарювання (всього 5 зразків). Всі відібрані зразки відповідали гігієнічним вимогам.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register