На каналах та дамбах області проводять зимові доглядові роботи

51354303_2581724228520725_2437183856449683456_o-347x240

На каналах та дамбах проводиться вирубка чагарникової рослинності, яка в подальшому використовується для опалення побутових приміщень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У річці Остер було зафіксовано мор риби: офіційний коментар

Для своєчасного вжиття заходів щодо захисту населених пунктів, господарських об`єктів, сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод під час пропуску льодоходу, повені та паводків експлуатаційниками водогосподарських організацій Деснянського БУВР регулярно проводиться обстеження водогосподарських систем та об`єктів інженерної інфраструктури області: гідротехнічних споруд, каналів, водосховищ, ставків, пішохідних та автодорожніх мостів, комплектність обладнання насосних станцій.

Для утримання регулюючої частини споруд у працездатному стані (затворів, гвинтопідіймачів, редукторів) оглядачами гідротехнічних об`єктів, по мірі необхідності, проводиться обколювання льоду, прибирання засмічення, видалення сторонніх предметів та інше.

На більшості регулюючих споруд для вільного проходу водного потоку протягом жовтня-листопада були підняті (законсервовані) затвори, очищено водопропускні конструкції від мулу та сміття, перевірені підйомні механізми затворів.

Деснянське БУВРНемає коментарів

Новий коментар

Увійти за допомогою: 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password