На каналах та дамбах області проводять зимові доглядові роботи

51354303_2581724228520725_2437183856449683456_o-347x240

На каналах та дамбах проводиться вирубка чагарникової рослинності, яка в подальшому використовується для опалення побутових приміщень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У річці Остер було зафіксовано мор риби: офіційний коментар

Для своєчасного вжиття заходів щодо захисту населених пунктів, господарських об`єктів, сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод під час пропуску льодоходу, повені та паводків експлуатаційниками водогосподарських організацій Деснянського БУВР регулярно проводиться обстеження водогосподарських систем та об`єктів інженерної інфраструктури області: гідротехнічних споруд, каналів, водосховищ, ставків, пішохідних та автодорожніх мостів, комплектність обладнання насосних станцій.

Для утримання регулюючої частини споруд у працездатному стані (затворів, гвинтопідіймачів, редукторів) оглядачами гідротехнічних об`єктів, по мірі необхідності, проводиться обколювання льоду, прибирання засмічення, видалення сторонніх предметів та інше.

На більшості регулюючих споруд для вільного проходу водного потоку протягом жовтня-листопада були підняті (законсервовані) затвори, очищено водопропускні конструкції від мулу та сміття, перевірені підйомні механізми затворів.

Деснянське БУВР

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register