На місці «залисини» на Красній площі пропонують встановити пам’ятник

krasnaja-plowad

Винести на розгляд міської ради пропозицію щодо встановлення архітектурної будівлі (пам’ятника, монумента і т.д.) у центрі Красної площі – петиція з такою пропозицією була створена у відповідному розділі на сайті Чернігівської міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівці просять баки для сміття в Ялівщині

«Красна площа в Чернігові є історичним центром міста, на сьогодні не несе в собі жодного інформаційного наповнення. Навколо розташовані сквери, парки, фонтани, де цікаво провести час жителям і гостям міста, а в самому центрі немає нічого! Увечері сотні людей ходять містом, роблять фотографії туристи, грають діти. А що на площі? Нікого! Така собі «залисина» в центрі міста, яка нікому не цікава. Навколо площі прекрасні місця, сама площа добре освітлена ввечері, так і напрошується зробити акцент у центрі площі. У всіх містах світу площі прикрашають архітектурні будівлі, більшість із них надалі стають символами міст. Це місця, де призначають побачення, де зустрічаються люди, де туристи роблять фотографії та відзначають місце відвідування в картах, як досягнуту мету. У Чернігові поки що немає такого ЄДИНОГО місця», – пише автор петиції Олексій Овладєєв.

Також автор пропонує не обирати зараз тематику архітектурної будівлі, нехай це буде переможець конкурсу, який повинна оголосити міська влада.

«Уже є кілька ідей, дайте старт», – додає Олексій Овладєєв.

До кінця збору підписів залишилось 30 днів.

Станом на 18 червня петицію підписала 1 особа з 250 необхідних.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register