На Ніжинщині встановили арку закоханих

Screenshot_3

Обіцяли – зробили. У Лосинівці – центрі однойменної ОТГ в Ніжинському районі – завершують облагородження нового арт-об’єкта — лавки закоханих.

Задум виник півтора року тому, коли в селищі встановили знак «Я люблю Лосинівку». Гроші на нього зібрали місцеві мешканці, в тому числі й підприємці.

Від того проекту в активістів залишилося 5000 гривень, які дав керівник агрофірми «Лосинівська» Сергій Селютін. Як і у випадку зі знаком, провели обговорення, на що їх пустити. Пропозиції звучали різні: на ремонт доріг, на освітлення вулиць тощо. Але, звісно, на все це такої суми не вистачило б. Зійшлися на менш масштабному, але пам’ятному.

«В Інтернеті ми побачили фото цікавої лавки закоханих у Луцьку. Вона дуже нам сподобалась, із цим варіантом погодилася вся молодь», — розказує лосинівський підприємець, депутат селищної ради і, як сам каже, патріот рідного селища Валерій Калініченко.

Виготовив її, як і знак, місцевий умілець Володимир Опанасенко, так само не взявши грошей за свою працю. Хоч це й дуже копітка робота: вирізьбити і зварити кожен листочок. Встановлювала ж лавку з ліхтарями молодь. Місце для цього обирали також ретельно. Кращого не знайшли, ніж біля бібліотеки, там, де стояв пам’ятник Леніну. Це неподалік від Будинку культури, де відбуваються церемонії одруження. Після розпису молодята можуть тут же біля чи на лавці пофотографуватися.

Джерело: «ГАРТ»

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register