Суспільство

На трасі у Кіптях будують підземні переходи

Розпочато дорожні роботи з капітального ремонту траси М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі в населених пунктах. У селі Кіпті стартувало облаштування підземного пішохідного переходу та скотогону. Також йде ремонт транспортної розв’язки з дорогою М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ.

Про це повідомляє пресслужба САД у Чернігівській області.

У Чернігівській області на автодорозі М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі тривають роботи з влаштування нижніх шарів нового асфальтобетонного покриття. Роботи з капітального ремонту розпочаті на усіх ділянках траси поза межами населених пунктів. Ремонтні роботи активно ідуть також на транспортній розв’язці на перехресті з дорогою Т-25-35 Козелець — Десна — Сокорошичі, поблизу Кіптів на транспортній розв’язці з дорогою М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ, ремонтується міст поблизу Козельця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Іванівці не розминулися дві автівки (Фотофакт)

Капітальний ремонт дороги М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі — проєкт, що реалізується в рамках співпраці Укравтодору та міжнародних фінансових організацій. Дорога оновлюється за рахунок кредитних коштів ЄБРР та ЄІБ підрядною організацією «AzVirt» LLC (Азербайджанська Республіка), технічний нагляд FIDIC здійснєються корейською компанією Dongsung Engineering CO., LTD.

Всього капітальним ремонтом буде охоплено 80 км міжнародної траси М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі від Києва, включаючи об’їзну Броварів, до Кіптів (транспортна розв’язка доріг М-01 та М-02).

Протяжність ділянки, що підлягає ремонту по Чернігівській області складає 37,64 км.

Загальна протяжність по населеним пунктам 9,355 км, в тому числі:

— Калитянське – 0,672 км,

— Сираї – 2,149 км,

— Єрків – 0,941 км,

— Гарбузин – 1,332 км,

— Лемеші – 1,148 км,

— Кіпті – 3,113 км.

У рамках реалізації проєкту з капітального ремонту на трасі М-01 буде відновлено та посилено дорожнє покриття, відремонтовано існуючі шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки, нанесено розмітку, влаштовано зовнішнє освітлення, встановлено шумозахисні екрани в населених пунктах, побудовані підземні та наземні переходи.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button