На центральній площі Ніжина демонтували останній новорічний атрибут
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/11-e1644661609797.jpg)
Під час демонтажу всіх елементів святкової ілюмінації і головної ялинки, враховуючи складні погодні умови, коли каркас фонтану було міцно приморожено до основи, щоб не пошкодити ні металічну конструкцію, ні електрично-світлові елементи, було прийнято рішення демонтувати його, коли буде найближча сприятлива погода.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ніжинський хірург оперує під музику
Поки Ніжин «відпочиває» від морозів, сьогодні на площі ім. І. Франка проведено повний демонтаж останнього елементу новорічної інсталяції – світлодинамічного фонтану.
Електриками КП «ВУКГ» із залученням автовишки було демонтовано каркас фонтану, шафу управління, програмовані світлові гірлянди та верхівку у вигляді національного символу України.
Працівниками з благоустрою та прибиральниками територію, де знаходився світлодинамічний фонтан та поруч, було старанно прибрано.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv