На зимові свята північний кордон відвідали 42 тисячі осіб

Із 2 по 8 січня 2017 року на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 42 тис. осіб і 8,4 тис. транспортних засобів.

Про це Чеline повідомив помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби Олександр Дудко.

До адміністративної відповідальності притягнуто 9 осіб, на яких накладено штрафів на суму 5523 гривні. Через державний кордон не пропущено 13 осіб, серед яких 6 громадян Росії та один незаконний мігрант.

Протягом вихідних і святкових днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 16,3 тис. осіб і 3,3 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 5 осіб, серед яких один громадянин Росії.

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканність державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, які перетинають державний кордон.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register