Невдовзі чернігівці дізнаються суми монетизації за субсидії

630_360_1496996560-2557

Упродовж березня – травня поточного року в рамках реалізації пілотного проекту «Укрпошта» доставлятиме отримувачам монетизовані субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

У проекті бере участь і Чернігівська область. «Укрпошта» приноситиме субсидії лише тим пенсіонерам, які через неї отримують пенсії, решта пенсіонерів отримає монетизацію через ті джерела, з яких мають пенсію. Всі, хто ще не пенсіонери, отримуватимуть через «Ощадбанк».

За словами Олени Дорошенко, керівниці чернігівської дирекції «Укрпошти», монополістом «Укрпошта» буде тільки в доправленні повідомлень про монетизацію субсидії.

«Повідомлення буде особисте, кожній людині, яка отримуватиме монетизацію. В ньому буде зазначена сума, яку отримуватиме людина. Всі повідомлення ми розсилатимемо з 1 березня. А вже з 12 березня люди почнуть отримувати гроші за лютий. Жодних втрат із цих коштів отримувачі монетизації не матимуть, тобто відсотки за доставку не вираховуватимуть», – пояснює Олена Дорошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд запровадив монетизацію пільг і субсидій

Також, за її словами, людям важливо вчасно сплачувати комунальні, щоб не було заборгованості понад 340 гривень і більше двох місяців, у цьому разі монетизація скасовується. Повернеться тільки після оплати боргу, але вже в безготівковому вигляді.

Процес отримання монетизації через «Укрпошту» обіцяють зробити простим – доставлятимуть гроші листоноші, разом із пенсією, і замість однієї відомості отримувачу треба буде розписатись у двох.

Проект доставки субсидійних грошей – пілотний, триватиме протягом березня – травня 2019 року. За результатами аналізу ефективності проекту ухвалюватиметься рішення щодо його подальшого впровадження  чи невпровадження.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register