Ноутбуки, принтери та проєктори: у Корюківці підготувались до зустрічі першачків
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/68-640x394-e1565079721492.jpg)
Дев’ять перших класів загальноосвітніх закладів Корюківської ОТГ отримають новітнє обладнання для навчання. Таку модернізацію провели в рамках концепції «Нова українська школа».
Як повідомляють у Корюківській міській раді, на придбання ноутбуків, принтерів 3 в 1 та проєкторів із мультимедійними екранами витратили 245 тисяч гривень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школа на Чернігівщині стане учасником грандіозного освітнього проекту
Також класи отримають контейнери для зручного зберігання дидактичного матеріалу.
У міській раді вважають, що все це обладнання – важлива складова сучасного навчально-виховного процесу, яке робить заняття в школі продуктивними та цікавими, допомагає краще засвоїти матеріал.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv