Нове електронне табло на стадіоні ім. Ю. Гагаріна встановлять до кінця місяця (Фото)

  • Нове електронне табло на стадіоні ім. Ю. Гагаріна встановлять до кінця місяця (Фото)
  • Нове електронне табло на стадіоні ім. Ю. Гагаріна встановлять до кінця місяця (Фото)

У Чернігові на стадіоні імені Юрія Гагаріна вже демонтували старе інформаційне табло. Воно прослугувало чернігівському футболу 18 років.

Як повідомив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля, на стадіоні до кінця грудня планується встановити нове сучасне електронне табло. За його словами, наразі вже підписаний відповідний договір, і представники фірми розпочали виконання замовлених робіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марафет стадіону і нове табло: ФК “Десна” – про перевтілення

Сам пристрій, вимоги до якого надав футбольний клуб «Десна», буде одним із найсучасніших в Україні. Розмір табло – 5,76 м на 3,84 м, загальною площею більше 22 квадратних метрів. Керуватиметься за допомогою персонального комп’ютера та підтримуватиме всі відомі користувацькі та професійні режими відео. На ньому відображатимуться також повтори.

Процес закупівлі нового табло в системі ProZorro стартував цього літа, процедуру довести до кінця довго не вдавалося. Третій аукціон відбувся 12 листопада. За результатами тендера переможець встановив вартість за свою роботу у розмірі 648 тис. грн.

Прес-служба Чернігівської міської ради

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register