Обдаровані діти – майбутнє Чернігівського краю

20180621_103940

21 червня відбулося традиційне відзначення талановитої, обдарованої молоді за участю голови районної державної адміністрації Віктора Коржа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Коли співають діти, майбутнє є в країні…»

У залі зібралися переможці обласних предметних олімпіад та конкурсів, вчителі, батьки,  директори шкіл. 36 учнів отримали грошову винагороду. У числі нагороджених Трохименко Федір та Шафрай Дарина – учні Трисвятськослобідської школи, які на обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних дисциплін здобули по два дипломи, Штупун Вероніка із Киїнки, яка представляла Чернігівську область на Всеукраїнському етапі олімпіади із трудового навчання, переможці обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Потапенко Вікторія та Логвиненко Катерина із Старобілоуської школи.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Віктор Корж подякував талановитій молоді за любов до знань, старанність, цілеспрямованість, висловив слова вдячності  батькам та вчителям за підтримку і виховання інтелектуальної та творчої еліти нашого краю. Також зазначив, що у районі є потужний потенціал обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади, а ще велике бажання бачити свого учня, свою дитину успішною, потрібною людям і суспільству.

За інформацією відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password