Суспільство
Обласна рада провалила кадрові питання
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/15850481-1-e1503398098785.jpg)
Депутати не підтримали питання щодо звільнення двох керівників музеїв.
На своїх посадах залишились Микола Сугоняко – з новгород-сіверського музею «Слово о полку Ігоревім» та Ірина Ральченко – з Художнього музею ім. Галагана.
І це попри те, що наступними на порядку денному були питання про призначення нових керівників, які пройшли за конкурсом. Ці питання у зв’язку з тим, що залишились старі керівники, було знято.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.