Обласний філармонійний центр підсвітили

IMG_9920

Будівля Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм стає яскравішою.

Роботи з реконструкції будівлі, пам’ятки архітектури місцевого значення, розпочалися торік із заміни вікон і дверей на сучасні — енергоощадні. Під час реалізації цього року другої черги реставраційних робіт у рамках програми «Велике будівництво» відремонтовано системи водостоку, замінено покриття тротуару біля будівлі та добігає кінця реставрація екстер’єру філармонійного центру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Солістку групи GO-A Катерину Павленко не дочекалася чернігівська філармонія (Відео)

Під час зустрічі з генеральним директором – керівником художнього філармонійного центру Сергієм Теребуном, директором Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Олександром Левочком, будівельниками, які працюють на об’єкті, перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний мав можливість оцінити зроблене. «Те, що я бачу, мені відверто подобається, – сказав Віталій Загайний. – Фасад серйозно освіжився, він виділяється. Тож я впевнений, що філармонійний центр може стати туристично привабливим об’єктом. Це як із вітринами: коли хтось один починає приводити її в належний стан, решта починає рівнятися на нього. Це еволюційний шлях, можливо, довгий і тривалий – коштовні речі потребують часу і ресурсів, але це правильна ідея».

І справжня цікавинка: нині на фасаді філармонійного центру встановлюються система підсвічування. Підсвітку філармонійного центру Віталій Загайний назвав справді «класною ноткою»: «У нашому великому місті підсвічені лише церковні об’єкти, жодних «цивільних» будівель із підсвіченням немає. Філармонійний центр – перший такий об’єкт, тож нехай він буде піонером, а далі за ним будуть рухатися наступники. Тим більше, що центр відвідує велика кількість людей, які шанують мистецтво. Для нас важливо і те, щоб творчий колектив філармонійного центру, який надає глядачам якісний культурний продукт, міг пишатися приміщенням, у якому працює».

Нагадаємо, загальна кошторисна вартість проєкту з реконструкції будівлі становить 15,6 млн грн. Вартість цьогорічних робіт – 6,4 млн, зокрема – 5,8 млн із Державного фонду регіонального розвитку. Роботи з реставрації фасаду проводили спеціалісти підприємства «РемБуд-2603».

IMG_0017

Пресцентр обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register