Суспільство
Одеські ліцеїсти на «залізних конях» пронеслися Ніжином
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/68507298_2293957820821566_8877763225500778496_n-e1564824233244.jpg)
Ніжином на «залізних конях» пронеслася велосипедна експедиція Одеського Рішельєвського ліцею. Велотуристи відвідали визначні місця нашого славетного міста – пам’ятник огірку, Гоголів виш та пам’ятник Миколі Васильовичу Гоголю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ніжині стартувала «Літня школа» для освітян України
«Першим ми побачили університет. Спочатку новий, а потім старий корпус, якому хочеться вклонитися. Надзвичайно вразив колір каменю, з якого виготовлений пам’ятник Ніжинському огірку…», — поділилися враженнями вело туристи.