Суспільство
Патрульній поліції Чернігова виповнилося 100 днів (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/05/C7K1266-e1464355324470.jpg)
Патрульна служба поліції розміняла 100 днів від моменту створення.
Урочистості відбувалися на Красній площі Чернігіва.
Майже чотири місяці служби стали для молодих українських копів своєрідним випробувальним терміном, перевіркою на професіоналізм і тестом на визнання у суспільстві. Загалом старт вийшов вдалим.
Допоки дорослі вітали патрульних із першою серйозною датою, маленькі чернігівці мали змогу посидіти в службовому автомобілі, приміряти на себе бронежилет і головний убір.
Після завершення урочистостей чернігівці могли особисто поспілкуватися з патрульними та поставити будь-які запитання.
Фоторепортаж Віктора Кошмала