КриміналНовиниСуспільство
Пенсіонерку залишили без засобів на існування
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/04/imgsize11-e1459498384957.jpg)
Поліція зафіксувала черговий факт шахрайства.
У Чернігові двоє жінок прийшли до 87-річно бабці. Працювали за добре відомою схемою. Представилися працівницями газової служби. Начебто, треба було перевірити роботу газової мережі у вартирі. Одна із шахрайок відволікала бабцю, інша – нишпорила у кімнаті. Здобиччю непроханих гостей стали : 1 тисяча доларів та 20 тисяч гривень, які пенсіонерка приховала на чорний день.
Поліція відкрила кримінальне провадження за статею шахрайство.