Перелік сайтів для легального перегляду фільмів

За останні дні одразу два найбільші в Україні файлообмінники припинили свою роботу.

Саме EX.UA та FS.to тривалий час для України, що визнана Міжнародним альянсом інтелектуальної власності найбільшим “піратом” у світі, були основними джерелами для нелегального перегляду фільмів.

Для українців, які не звикли платити за фільми в інтернеті, закриття цих ресурсів стало справжньою катастрофою.

Проте є щонайменше 7 сервісів, на яких, не порушуючи авторських прав, можна дивитись фільми та серіали

megogo

Вартість: від 37 грн

im578xany-1

Цей популярний сервіс дає можливість перегляду різножанрових фільмів, телеканалів, а також гарантує відсутність будь-якої реклами.

Три види місячної підписки – легка, оптимальна, максимальна – коштують 37, 77 та 147 грн, відповідно. Що цікаво, в перший місяць оптимальна та максимальна коштують 1 і 77 грн, відповідно.

Окремо megogo.net дає доступ до перегляду прем’єр. Тут уже платити треба за кожен окремий фільм. Вартість коливається від 17 до 69 грн за фільм.

Окрім цього, megogo має 90 % безкоштовного контенту, що надається за перегляд реклами.

оll.tv

Вартість: від 29 грн

im578xany-2

Сервіс діє виключно для глядачів, які перебувають на території України. Oll.tv дає можливість в онлайн-режимі дивитись художні, документальні, наукові фільми, мультики, трансляції спортивних подій і слухати музику.

Окрім цього, oll.tv надає доступ до перегляду телеканалів і прослуховування радіо.

Для користування сервісом треба зареєструватися за допомогою мобільного номера. Вартість місячної підписки коливається від 29 до 59 грн на місяць.

Netflix

Вартість: 8 євро (приблизно 224 грн)

im578xany-3-1

У січні цього року один із найбільших американських провайдерів дійшов і до України. Netflix доступний на різних пристроях і додатках.

Перший місяць від дня реєстрації компанія пропонує глядачам безкоштовний перегляд фільмів. Після цього можна оформити один із трьох варіантів підписки на Netflix для безлімітного перегляду фільмів і серіалів.

Базовий тариф коштує 8 євро, стандартний – 10 євро, а преміум – 12 євро. Вони відрізняються якістю відеопотоку та кількістю пристроїв, на яких одночасно можна дивитися відео.

Утім, усі відеоматеріали на Netflix англійською мовою та з англійськими субтитрами.

divan.tv

Вартість: від 29 грн

im578xany-4

Цей сервіс дає змогу дивитись телеканали та фільми онлайн. 45 телеканалів на divan.tv можна дивитись безкоштовно.

Тарифи “стартовий”, “оптимальний” та “VIASAT Premium” за 39, 79 та 89 грн на місяць, відповідно, дають можливість переглядати тільки телеканали.

Найдешевший тариф із фільмами коштує від 29 грн на місяць. Також можна обрати окремо тематичні: дитячі, нічний або англійською.

SlavPeople

Вартість: безкоштовно

im578xany-5

Цікавість цього сервісу полягає в тому, що, будучи легальним та не порушуючи авторських прав власників, SlavPeople дає можливість переглядати відео у високій якості, слухати музику та читати книги безкоштовно.

Плата за такий легальний контент – перегляд реклами. Сайт має український інтерфейс, однак мова багатьох фільмів російська.

Асортимент фільмів менший, ніж на інших сайтах, утім, за нього платити не треба.

Google Play‎ 

Вартість: стартова середня ціна одного фільму – від 16 грн

im578xany-6

Можливість перегляду фільмів надає і додаток Play‎ Маркет.

Тут, на відміну від попередніх сервісів, немає можливості оформити передплату на місяць. Можна лише придбати окремий фільм.

Їх вартість коливається від 16 до 200 грн за фільм. Дорожчими зазвичай є прем’єри. Однак варто зазначити, що переважна більшість фільмів англійською та російською мовами, багато з них мають українські субтитри.

iTunes store

Вартість: вартість одного фільму – від 54 грн

im578xany-7

Можливість подивитись фільми або придбати для кількаразового перегляду мають і користувачі IOS.

Власники гаджетів Apple можуть взяти фільм “напрокат”, що дешевше за його придбання. Ціна коливається від $2 (54 грн).

Фільм “напрокат” можна подивитись протягом 30 днів від моменту оформлення прокату. Після початку перегляду користувач має 48 годин, щоб додивитись його до кінця. Протягом цього строку фільм можна дивитись безліч разів.

Придбання фільму коштує від $ 5 до $ 20 (130 – 520 грн). Його можна дивитись без часових обмежень.

Джерело: espreso.tv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register