Під «прицілом»: пасажирів маршруток знімають камери відеоспостереження (Фото)

  • Під «прицілом»: пасажирів маршруток знімають камери відеоспостереження (Фото)
  • Під «прицілом»: пасажирів маршруток знімають камери відеоспостереження (Фото)
  • Під «прицілом»: пасажирів маршруток знімають камери відеоспостереження (Фото)

До редакції ЧЕline читачі надіслали фото маршрутки з встановленою в салоні камерою відеоспостереження. Також про те, що ведеться відеоспостереження в салоні, пасажирів попереджує наліпка. Водій цього транспортного засобу розповів, що встановлення камери – вимога перевізника. Але чи законно в громадському транспорті здійснювати відеозйомку – цікавляться читачі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проїзд у маршрутках «Чернігів – Київ» подорожчав

Журналісти ЧЕline звернулися по роз’яснення до фахівців. Так, начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради Олександр Рижий зазначив, що нічого поганого в цьому не вбачає, адже камери встановлюють зокрема і для безпеки пасажирів, тим паче, записи з них не оприлюднюють.

Чи мають право перевізники на законодавчому рівні оснащувати салони маршруток камерами відеоспостереження, пояснив відомий у Чернігові правник Микола Торбєєв.

«Встановлювати відеокамери в маршрутках законно, адже маршрутки і будь-який інший громадський транспорт може розцінюватися як громадські місця, в яких зйомка дозволена законом. Але лише за умови, що відео з камер не будуть надалі оприлюднені» , – наголосив юрист.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register