Підприємці роздратовані через ліквідацію чернігівської районної податкової

Підприємці з району розгублені та роздратовані.

Відколи районну податкову ліквідували, їх перевели до міста. Однак у чернігівській інспекції вони не можуть отримати необхідної інформації. Людей лякають черги та ставлення працівників податкової установи.

«Я вже вдруге в новому році приходжу, аби дізнатися, скільки і куди мені платити відрахування, – каже підприємець Дмитро з Гончарівського. – А мені консультанти не можуть нормально пояснити. Кажуть, почитайте на стендах. Там чорт голову зломить: 500 позицій. За якою платити? Я такий не один».

Підприємець боїться штрафних санкцій у разі несвоєчасної сплати. У районній податковій таких проблем ніколи не було.

У міській податковій інспекції ЧЕline пояснили, що підприємець може звернутися до інспекторів у 9, 11 та 12 кабінети. Проте визнають: до них чималі черги. Після скорочення не вистачає працівників. Тому радять усю інформацію отримувати на сайті і відповідних сервісах.

Владці хочуть, аби бізнес вийшов із тіні. А для цього треба створювати умови для підприємців. Приклад із ліквідацією районної податкової і новими проблемами підприємців наштовхує на добре знайому фразу про те, що слова чиновників розходяться зі справами.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register