По вулиці Стрілецькій у Чернігові відновлять пішохідну зону

da68fdfe1b6560778ddab83f282b642a-big1080

Днями відбулося засідання постійно діючої комісії з питань безпеки й організації дорожнього руху в місті Чернігові. Загалом було розглянуто 11 питань порядку денного, з них – 6 питань підтримали.

Так, за зверненням громадської організації «Агенція міських ініціатив», по вулиці Стрілецькій (2 дамба), починаючи від пішохідного мосту та далі в сторону лісової смуги, буде відновлена пішохідна зона. На цій ділянці встановлять знак 5.33 «Пішохідна зона» від мосту зі сторони багатоповерхівок у бік лісової смуги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вздовж траси у Сновському районі облаштовують нову інфраструктуру

Головна причина такої пропозиції – під час відпочинку на березі річки в лісовій смузі місцеві та жителі інших районів дуже часто заїжджають на територію лісу та влаштовують непередбачені стоянки авто просто на березі річки та в лісі.

Інші підтримані питання порядку денного стосувалися, зокрема, облаштування підвищених пішохідних переходів по вул. В’ячеслава Чорновола, 13, по проспекту Перемоги в районі житлових будинків №№172, 199.

Комісія внесла окремі пропозиції до питань, які не були підтримані. Зокрема, на перехресті вул. Промислова,7 – вул. Малясова, 30, замість облаштування засобів примусового зниження швидкості буде нанесена розмітка 1.13, яка позначає місце, де водій повинен у разі потреби зупинитися та дати дорогу транспортним засобам, що рухаються по перехрещуваній дорозі.

Також по вул. Пухова №129 (між корпусом №2 і 3), замість встановлення дорожнього знаку 5.33 «Пішохідна зона», КП «ЖЕК-10» рекомендовано встановити пристрій, який перешкоджатиме руху автомобілів.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Немає коментарів

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register