Суспільство

Поліцейські Чернігівщини розшукали всіх дітей, які зникли з початку року

До підрозділів поліції Чернігівської області від початку року надійшло 159 звернень і повідомлень про зникнення безвісти 168 дітей. У кожному випадку діти були знайдені та повернені додому.
Поліцейським знадобилася менш ніж 24 години, щоб встановити місцеперебування та повернути батькам більшість розшукуваних дітей (162 дитини знайшли впродовж доби).

Щоб запобігти цьому явищу та вберегти дітей від непередбачуваних наслідків, співробітники ювенальної превенції постійно проводять роз’яснювальну роботу з підростаючим поколінням. Під час профілактичних бесід поліцейські розповідають дітям, куди вони можуть звернутися по допомогу в разі виникнення ситуацій, які спонукають їх до втечі.

Про це повідомляють у поліції Чернігівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Патрульні знайшли: в Чернігові дитина пішла до річки, не попередивши батьків

Із початку року 50 батьків притягнули до відповідальності за неналежне виховання дітей, що спричинило конфліктні ситуації та призвело до того, що діти тікали з дому.

– До пошуків неповнолітніх завжди залучається максимальна кількість особового складу поліції, а також відповідні органи та служби. При отриманні кожного з повідомлень про зникнення неповнолітніх поліцейські оперативно проводили першочергові заходи з їх пошуку, – пояснює начальник відділу ювенальної превенції Чернігівської області Оксана Огненко.
Поліцейська радить батькам частіше спілкуватися з дітьми, завжди знати, з ким і як вони проводять вільний час.

Нагадаємо, що поліція рекомендує діяти за такою інструкцією у разі зникнення дитини:

✅ Якомога швидше зателефонуйте в поліцію і розкажіть про зникнення дитини.

✅ Повідомте поліцейським найважливіше – ім’я дитини, вік, місце проживання і навчання, час зникнення. Якщо точний час невідомий, можна вказати приблизний. Наприклад, дитина зникла в другій половині дня, коли мала повернутися зі школи. Розкажіть поліції, у що була вдягнена дитина, її особливі прикмети.

✅ Після вашого дзвінка черговий зорієнтує наряд патрульної поліції на пошук дитини.

✅ Візьміть актуальне фото дитини та зверніться до найближчого відділу поліції. Місце реєстрації і проживання не важливі.

Також поліція рекомендує покласти у кишеню малолітньої дитини записку з ім’ям та прізвищем, контактним телефоном батьків та адресою.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button