Поліція оголосила про підозру «картавому блогеру», який знущався над безхатьками
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/72269088_2676110785804999_6199859401436692480_n-e1574080416875.png)
Правоохоронці Чернігівського відділу поліції оголосили про підозри у вчиненні двох кримінальних правопорушень за фактами хуліганських дій місцевого жителя, який вважає себе блогером особливого ґатунку.
Про це повідомляє поліція Чернігівської області у Фейсбуці.
Агресивний чернігівець зухвало поводився у розважальних закладах та на вулицях міста. Зокрема, спровокував конфлікт з жінками у нічному клубі в центрі Чернігова. Також він чіплявся до двох чоловіків старшого віку неподалік Валу. На своїх жертв хуліган направляв предмет, схожий на пістолет, пирскав у їх бік сльозогінним газом та бив ногами. Всі свої дії зловмисник фільмував на камеру та розповсюджував в соцмережах.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іншопланетний масон тероризує Чернігів: поліція взялася за справу «картавого блогера»
Поліція вилучила у хулігана пістолет під патрон Флобера. Це зброя травматичної дії, яку зловмисник націлював на людей, перебуваючи у публічних місцях. Хоча дозвіл на цей пістолет не потрібен, він може становити загрозу здоров’ю людини при пострілі впритул.
За декількома заявами громадян поліція розслідує провадження, відкрите за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). В майбутньому суд може позбавити зловмисника волі на строк від трьох до семи років.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv