Поліція перевіряє власників зброї в зоні ічнянського пекла

  • Поліція перевіряє власників зброї в зоні ічнянського пекла
  • Поліція перевіряє власників зброї в зоні ічнянського пекла
  • Поліція перевіряє власників зброї в зоні ічнянського пекла
  • Поліція перевіряє власників зброї в зоні ічнянського пекла

Для забезпечення публічної безпеки та порядку, протидії мародерству в 15 населених пунктах поблизу військових складів, де сталася надзвичайна подія, працюють посилені наряди поліції. Правоохоронці здійснюють подворові обходи, патрулювання, перевірку пунктів прийому металобрухту, акцентують увагу на умовах зберігання мисливської зброї та спецзасобів законними власниками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Ічнянському районі обстежили вже понад 3500 будівель

Від моменту виникнення надзвичайної події 9 жовтня правоохоронці перевірили майже 2 000 осіб, 900 транспортних засобів, що рухалися небезпечною територією. Завдяки пильності нарядів поліцейські виявили чотирьох осіб, підозрюваних у вчиненні злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків. Зупинили 16 транспортних засобів, водії яких перебували в стані алкогольного сп’яніння. На правопорушників складені адміністративні матеріали за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Окрім цього, поліцейські перевірили півтори сотні власників зброї, які були евакуйовані та повернулись додому. Правоохоронці пересвідчувалися в належності умов зберігання зброї та спецзасобів, акцентуючи увагу господарів на неможливості доступу до них сторонніх осіб.

Із метою недопущення вчинення правопорушень, задля підтримання публічної безпеки та порядку правоохоронці здійснили більше семи сотень перевірок домогосподарств в Ічнянському районі.

На сьогодні майже всі евакуйовані мешканці повернулися до своїх домівок, комунальники організували електропостачання, відновили телефонний зв’язок, тривають роботи з повного відновлення газопостачання.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register