Помер ексзаступник голови Чернігівської облради
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/6a42b55142383a48ad5b28f2859d4c72-big1080-e1625565415943.jpg)
Сьогодні, 6 липня, на 73 році життя помер Микола Гнатович Петренко, колишній заступник голови Чернігівської обласної ради, український партійний діяч, діяч профспілкового руху.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові пасажир випав на ходу з маршрутки
Вся трудова діяльність Миколи Гнатовича пов’язана з Чернігівщиною. Він мав гарні організаторські здібності, досвід на керівних та виборних посадах. Був професіоналом, енергійною та ініціативною особистістю. Очолював обласне дочірнє підприємство ДАК «Хліб України». З 2001 по 2006 рік Микола Петренко — заступник голови Чернігівської обласної ради. А після цього, до 2016 року, очолював Чернігівську обласну організацію профспілки працівників державних установ України.
Редакція сайті ЧЕline висловлює щирі співчуття рідним та близьким.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv