Суспільство
Потяг єднання прибув у Крути для відзначення 100-річчя бою (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/IMG_4574-e1517214798895.jpg)
100 років бою під Крутами Україна відзначає з особливим піднесенням: на вшанування пам’яті Героїв Крут на Борзнянщину приїхало багато делегацій з усіх куточків країни.
Серед них – близько 300 сотень курсантів із 24-х військових ліцеїв. До місця легендарної битви ліцеїсти їхали колоною зі столиці. Їх шлях «Потягом Єднання» був символічним, як і шлях юнаків, які загинули у цьому місці у 1918 році. Докладніше в сюжеті.
Фоторепортаж Віктора Кошмала