Призов на Чернігівщині завершено: 470 чернігівців готуються захищати батьківщину

2

Чернігівський обласний територіальний центр комплектування та соціальних послуг планові завдання з осіннього призову на строкову військову службу повністю виконав.

Загалом із Чернігівщини, згідно з плановим завданням, на військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань відправили понад 470 призовників. Із них 250 служать у Збройних силах України, 133 – у Національній гвардії України, інші ж опановують військові спеціальності в Державній прикордонній службі та Державній спеціальній службі транспорту Міністерства оборони України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Призовники Чернігівщини вирушили на службу з оберегами

Як зазначив заступник військового комісара підполковник Вадим Лільчицький, під час призову занепокоєння викликав низький рівень освіти деяких призовників, а також недостатній стан здоров’я – кожен третій кандидат мав хронічні захворювання, що не дають можливості проходити військову службу.

Водночас досить багато призовників приходили до ТЦК свідомо і вчасно, виявляючи бажання здобувати спеціальності в елітних частинах десантно-штурмових військ, морської піхоти тощо. Також значна частина призовників висловлювала бажання замість строкової проходити військову службу за контрактом.

У ході призову всі кандидати на військову службу пройшли ретельне медичне обстеження та професійно-психологічний відбір, а після висновків призовної комісії про придатність до проходження строкової військової служби були направлені до навчальних центрів для здобуття військово-облікових спеціальностей. Служитимуть чоловіки рік-півтора, залежно від рівня освіти. Жоден із них не залучатиметься до виконання завдань в Операції об’єднаних сил.

Олександр Парій,

Інформагентство Міноборони України «АрміяInform» (м. Чернігів)

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register